Titles you rated
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Top BoyRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 2.5
BonesRated ★ 3.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5- DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5