Movies
Ratings
1901
FrankensteinRated ★ 4.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
Love and MonstersRated ★ 0.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 0.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0