Titles you rated
ShamelessRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
YouRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
LiveRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 1.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5