Titles you rated
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Mental Coach JegalRated ★ 2.0- All the Love in the World Season 1Rated ★ 0.5
Bad ProsecutorRated ★ 3.0
The Kingdom ExodusRated ★ 2.5- Max and RubyRated ★ 5.0
Shared Office HookupRated ★ 1.0- Mystery FreshmanRated ★ 4.0
- My Mother's Third MarriageRated ★ 2.5
- My TeacherRated ★ 4.0
- MonsterRated ★ 2.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5- A CornerRated ★ 3.0
Petite Princess YucieRated ★ 3.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.0- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 4.5