Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
GlassesRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0