Movies
Ratings
653
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
The Old GuardRated ★ 4.0