Titles you rated
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
A Poem A DayRated ★ 3.0
365: Repeat the YearRated ★ 5.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Our Little Summer VacationRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
HyenaRated ★ 4.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 3.5- MR. BRAINRated ★ 4.5