Movies
Ratings
354
Good NewsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Gran TurismoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0