Titles you rated
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0