Movies
Ratings
90
Hear MeRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Runway CopRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5