Movies
Ratings
277
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.0
FrankRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 5.0
The Naked KitchenRated ★ 1.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Our SchoolRated ★ 4.0
If You Were Me 2Rated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0