Titles you rated
Rebel RidgeRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 0.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
PatersonRated ★ 0.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 0.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0