Titles you rated
Pale MoonRated ★ 1.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 2.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The OARated ★ 5.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.5