Titles you rated
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.5
K-pop StarRated ★ 2.5
K-pop Star Season 2Rated ★ 4.0
K-pop Star Season 1Rated ★ 4.0
The Black Sheep GameRated ★ 3.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5- I-LAND Season 2Rated ★ 3.0
I-LANDRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.5