Movies
Ratings
627
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.0
DaybreakersRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 2.5
PaprikaRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
Mary and the Witch's FlowerRated ★ 3.5
The Emoji MovieRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
SingRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
StorksRated ★ 2.5