Series
Ratings
487
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
The Ultimatum: Queer Love Season 1Rated ★ 3.5- ToGetHerRated ★ 3.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0- EXchange Season 3Rated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0
Migi & DaliRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0