Titles you rated
The OutlawsRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The NegotiationRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0