Titles you rated
OnceRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
John CarterRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 2.5
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
NoahRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0