Movies
Ratings
123
InterstellarRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5- Like MindsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5