Series
Ratings
492
Friendly RivalryRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
XO, Kitty Season 2Rated ★ 2.5
The WatcherRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
- School 2Rated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Digimon Adventure:Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Sweet BunsRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 3.5- Earth Marble World Tour Season 2Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0