Movies
Ratings
109
Stuart LittleRated ★ 3.5
PrisonersRated ★ 4.0
The Red ShoesRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Underground RendezvousRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 4.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 2.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.5
EpitaphRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Goodbye MomRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5