Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- All I Had Was NothingnessRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.5
A SeparationRated ★ 4.5
PlaygroundRated ★ 3.5
The Taste of Apples Is RedRated ★ 4.0
All the Money in the WorldRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Young AhmedRated ★ 4.0
BelfastRated ★ 4.0
First CowRated ★ 4.5
ColumbusRated ★ 4.5