Series
Ratings
42
A Certain Scientific AcceleratorRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Yuuna and the Haunted Hot SpringsRated ★ 2.0
Dances with the DragonsRated ★ 3.5
OverlordRated ★ 5.0
Joker GameRated ★ 5.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 5.0
Noragami AragotoRated ★ 3.5
Saiyuki Reload BlastRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 5.0
Blue Exorcist: Kyoto SagaRated ★ 4.0