Movies
Ratings
154
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.5
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 3.5
The Perfect CoupleRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 2.5
The CallRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 4.0