Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.5
Homeward BoundRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 4.0
LímiteRated ★ 2.0- How to Become a RockRated ★ 4.5
- Dream of WreckRated ★ 4.0
- A Happy PlaceRated ★ 3.0
Wouldn't Make It Any Other WayRated ★ 3.0- Two Cameras for PalestineRated ★ 4.0
- Unheard: Defend Masafer YattaRated ★ 4.0
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 4.5- Already Know ButRated ★ 3.5
- Lucky DogRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 5.0
PersonaRated ★ 4.5- OolangOolangRated ★ 3.0
- What the CAKE!Rated ★ 3.0