Titles you rated
- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Cheer UpRated ★ 3.5
BITCH X RICHRated ★ 1.0
Youth of MayRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 1.5- AjinRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 3.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0