Movies
Ratings
490
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
More Than BlueRated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The WarlordsRated ★ 3.5
StealthRated ★ 2.5
Fist of LegendRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
2012Rated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 4.0