Titles you rated
TranscendenceRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 0.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5