Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Gloomy SundayRated ★ 5.0
Sex DollRated ★ 0.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
The BrosRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 3.0
The VillagersRated ★ 4.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 4.0
Spirits' Homecoming, Unfinished StoryRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 3.0
Man of WillRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
GloveRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0