Series
Ratings
55- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
LostRated ★ 2.5