Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.5- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.0
Too Hot to HandleRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5