Series
Ratings
135
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.5
Save The Last Dance for MeRated ★ 3.5- Hello, God!Rated ★ 3.0
- Sad Love StoryRated ★ 2.0