Movies
Ratings
360
Captain MarvelRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
Happy Death Day 2URated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.0
Straight Outta ComptonRated ★ 1.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
SpyRated ★ 5.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
The Princess BrideRated ★ 4.0
Heart and SoulsRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 5.0
SolaninRated ★ 5.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5