Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5