Series
Ratings
190
D.P.Rated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 2.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 2.5
One Piece: Episode of Luffy - Hand Island AdventureRated ★ 2.5- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
Wedding PeachRated ★ 3.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 2.0
Skam France Season 2Rated ★ 1.5- NARUTO 3rd STAGERated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 2.0- 나루토 2기Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0- 원피스 15기 : 마린포 드 PART2Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 2.5