Movies
Ratings
1109
JokerRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
BurningRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Deja VuRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Green LanternRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
Romantic DebtorsRated ★ 3.5