Series
Ratings
115
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
JugglersRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 3.5
GrimmRated ★ 4.0- FargoRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Ray DonovanRated ★ 4.0
Ray DonovanRated ★ 5.0
Ray DonovanRated ★ 5.0
Heartless CityRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5