Movies
Ratings
817
Memories of MurderRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
Gangs of New YorkRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
WonderRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
BurningRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
MoonRated ★ 4.0