Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
HulkRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5