Movies
Ratings
548
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Escape from AlcatrazRated ★ 4.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.5