Series
Ratings
51
Fate/stay nightRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Adventure TimeRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
NoragamiRated ★ 3.5- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Kill la KillRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Mr. BeanRated ★ 4.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5