Movies
Ratings
755
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 2.5
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 4.0
Mad MaxRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
AirRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Last DaysRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
I WishRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0