Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5- El-Hazard: The WanderersRated ★ 4.0
- Super Fishing Grander MusashiRated ★ 3.0
The Comic Artist and His AssistantsRated ★ 0.5- Magic Knight Rayearth OVARated ★ 3.0
- Hayate The Combat ButlerRated ★ 0.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
Lupin the Third Part IVRated ★ 3.5
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 3.5- 2020년 우주의 원더키디Rated ★ 4.0
- Widget, the World WatcherRated ★ 3.0
- Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.5
- The Familiar of Zero: Knight of the Twin MoonsRated ★ 3.0
Little Witch AcademiaRated ★ 2.5
Polar Bear CafeRated ★ 4.0