Movies
Ratings
79
A Hard DayRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Air DollRated ★ 1.0
InsidiousRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
Tears of the SunRated ★ 4.5