Movies
Ratings
123
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 5.0
Monster HouseRated ★ 5.0
OseamRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
Baby and MeRated ★ 5.0
Fermat's RoomRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 3.5
Wet DreamsRated ★ 2.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
AntiqueRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Eagle EyeRated ★ 3.5