Titles you rated
Hello GhostRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5