Series
Ratings
174
I Live AloneRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0
MediumRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Tomorrow VictoryRated ★ 2.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.5
Moorim SchoolRated ★ 0.5
CSI: NYRated ★ 4.0