Movies
Ratings
2591
That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet BondRated ★ 3.5
Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless NightRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 1.0
Pompo: The CinéphileRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0
Saga of Tanya the Evil the MovieRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Black AdamRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
The King's ManRated ★ 2.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5- 떠돌이 까치Rated ★ 1.5
Red NoticeRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.0