Series
Ratings
642
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 2.0
My Daughter Left the Nest and Returned an S-Rank AdventurerRated ★ 1.5
Possibly the Greatest Alchemist of All TimeRated ★ 2.5
Dungeon PeopleRated ★ 2.0
The Wrong Way to Use Healing MagicRated ★ 1.5
The Legend of the Galactic Heroes: Die Neue These: EncounterRated ★ 3.5
I Got a Cheat Skill in Another World and Became Unrivaled in The Real World, TooRated ★ 1.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 1.5
We Are Peaceful BrothersRated ★ 3.0
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.0
One Dollar LawyerRated ★ 2.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Chillin' in Another World with Level 2 Super Cheat PowersRated ★ 2.0
Tsukimichi -Moonlit Fantasy- Season 2Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei II: Jobless Reincarnation Part 2Rated ★ 4.0
BARTENDER Glass of GodRated ★ 2.0