Series
Ratings
48
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Archive 81Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 3.5
FIFA UncoveredRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
The Capture Season 1Rated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
Mad MenRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0